| Annaa_5032 a întrebat:

Ce inseamna cand prietenul te saruta, dar in acelasi timp te mangaie, apoi te mai strange de picioare, fund si sani? inseamna ca nu respecta acea persoana?

11 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Inseamna ca vrea sa faceti dragoste, vrea sa te excite, nu ca nu te respecta

| Jack a răspuns:

Ins ca o atrage acea persoana raised eyebrows, atata timp cat se joaca cu corpul ei happy!

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Cu siguranta isi doreste ceva mai mult, bine aici nu ar trebui sa fie o problema daca va iubiti cu adevarat, aveti ceva timp impreuna si tu ii permiti astea.Nu inseamna neaparat ca nu te respecta, poate a ajuns intr-un punct in care nu se mai poate stapani. Daca tie nu iti plac gesturile astea ii poti spune sa se opreasca sa nu depaseasca limita. Discuta cu el!
Funda?

| dOody a răspuns:

Nu. face asta pentru ca te vrea

| deniisa a răspuns:

Daca prietenul tau iti face asa nu inseamna ca nu te respecta, dimpotriva te iubeste, este atras de tine si probabil ar vrea sa faceti dragoste.
In schimb daca ar face asa ceva cu o fata cu care nu este implicat intr-o relatie poate insemna ca nu o respecta.

| andrei a răspuns:

Este atras de tine!

| Numelenuapareinbazadedate a răspuns:

Vrea sa-ti ofere mai multa placere.
What are you, 12? :-|

| moraruvictorash a răspuns:

Cei cu retardarea asta?tongue big grin,desigur ca nu, face asta din dragoste de altfel, pentru a te satisface pe tine, pe el.e ceva normal asaca nu te rusina

| alinutzzza a răspuns:

Asta inseamna ca te doreste. si te vrea doar pentru el. sau ca vrea sa faceti o prostie.

| alinutzzza a răspuns:

Asta inseamna ca te doreste. si te vrea doar pentru el. sau ca vrea sa faceti o prostie. si e posibil sa vrea ceva mai mult. dincolo de respect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfff.de unde concluzia asta happy. Parerea mea ca baiat e ca prietenul tau era excitat :d ( dar nu neaparat ), dar lipsa de respect in nici un cazwinking. De ce ai crede ca daca iti pune mana pe fund inseamna ca ar fi o lipsa de respect? cand lui ii face mare placerewinking