| Annaa_5032 a întrebat:

ce inseamna cand prietenul te saruta, dar in acelasi timp te mangaie, apoi te mai strange de picioare, fund si sani. cumva ca e inebunit dupa fata respectiva, dupa ea si corpul ei? sau ca vrea sa se culce cu ea? dar facand chestia asta cand sunt imbrcati.

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Este clar ca in pat vrea sa ajunga. Facand toate acestea el spera sa te excite in asa fel incat sa fii de acord cu ce vrea el.Sa i te lasi...Nu-l lasa prea mult sa faca asa ceva daca nu ai de gand sa-i dai ce vrea.Si chiar poti sa-i spui ca nu esti chiar asa de usor de castigat doar cu o imbratisare.Tu decizi.

| ana_2556 a răspuns:

Din faptul ca o atinge peste tot nu iti poti da seama daca vrea sau nu doar sa o bage in pat. Altfel de gesturi ar trebui urmarite cum ar fi sa aiba rabdare cu ea in cazul in care ea spune ca vrea sa ia lucrurile mai usor.

| Siimooona a răspuns:

E ambigua intrebarea ta. Poate sa fie un baiat innebunit dupa tine care vrea sa se culce cu tine, fapt perfect normal.

| unknownn a răspuns:

Te excita mai tare si te ispiteste

| NuAmCeFace a răspuns:

Pai... ca vrea sa se culce cu ea sau sa se dea mare in fate celorlanti baieti daca tear iubi doar tear saruta si tear tine in brate cu "dragoste''

| neo787840 a răspuns:

Sigur vrea sa te corupa sa te culci cu el.Mai departe de tine depinde daca vrei sau nu.Tu trebuie sa faci urmatorul pas daca doresti sa o faci sau nu.