| Jasminemg a întrebat:

Ce inseamna pentru un baiat a incepe sa simpatizeze o fata? FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| TheNigga a răspuns:

Pai, mai multe sensuri. Ori ii place de acea fata, ori nu este sigur daca vrea sa fie cu ea. Daca un baiat a zis ca te simpatizeaza sunt destul de mari sanse sa vrea o relatie. (ATENTIE: a simpatiza NU inseamna a iubi sau a tine la cineva)
Daca te simpatizeaza inseamna ca pur si simplu ii place de tine, nu inseamna ca te iubeste si nu inseamna neaparat ca vrea relatie. Acum depinde de varsta baiatului si ce intelege el prin "a simpatiza".

Iti repet insa: A simpatiza NU inseamna a iubi sau a tine la cineva. Inseamna ca te vede diferit fata de alte persoane, si ii place acele lucruri diferite pe care le vede la tine. Cu alte cuvinte, te place dar nu te iubeste, undeva la mijloc.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Inseamna sa aiba erectie cand o vede mai pe intelesul tau, cand i se scoala penisul cand o vede