| anonim_4396 a întrebat:

O fata are o relatie serioasa, de un an, dar in ultimul timp relatia incepe sa scartaie, se tot cearta cu iubitul ei.

Face cunostinta intamplator cu un alt baiat si incepe sa il simpatizeze, dupa o simpla discutie scurta cu el. Baiatul ii da add pe Facebook a 2a zi, si in zilele urmatoare fata se tot gandeste la acel baiat, fara macar sa vorbeasca cu el. Ce credeti ca inseamna asta? Un moment de ratacire? Sau incepe sa isi piarda sentimentele pe care le are pentru iubitul ei?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu neapărat și femeie în toată firea să fie, atunci când relația "scârție" și certurile sunt dese, e un semn că relația e pe moarte, și e foarte posibil ca să devolte o relație extra, însă acest gen de comportament e valabil și la bărbați.

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce sa cred? omul nu e monogam

| UnBroken2016 a răspuns:

Inseamna ca fata are cam 15 ani ( sau cel putin maturitatea uneia ) si azi se "indragosteste" de unu maine de altul si ar trebui sa lase iubitii pentru cativa ani. Imi imaginez ce relatie "serioasa" ai ca dupa un an deja te-ai plictisit de el si in 2 zile te indragostesti de altul laughing.

| Biu009 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Cine ai zis ceva de indragostit? laughing Am spus ca fetei ii place de respectivul baiat.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Biu009):

La varsta ta e doar un simplu pas de la "il plac" la "il iubesc".

| Biu009 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Nu este vorba despre mine, eu nu as s-a intr-o relatie serioasa oricum laughing

| Biu009 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Si aici tin sa te contrazic. Am placut multi baieti fara sa fiu indragostita de ei. Nu sunt genul care iubeste, la 18 ani ma bucur de viata, nu caut ceva serios.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Biu009):

Bravo tie. M-am saturat de tampiti care azi sunt "indragostiti" de unu / una si 3 zile mai tarziu sunt cu alta persoana. E penibil

| Biu009 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Hmm, ai patit asta sau de ce esti asa revoltat?

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Biu009):

Nu sunt "revoltat", e doar penibil cand vad toti copilasii din ziua de azi care se "indragostesc" la 12 ani in loc sa isi vada de jucariile lor. Se plictisesc de viata buna si au chef de drame de oameni mari.

| Biu009 a răspuns (pentru anonim_4396):

In sfarsit cineva de aceeasi parere ca si minelaughing

| anonim_4396 explică (pentru Biu009):

Mersi de fundoi...deși încă n-apare laughing

| Axys a răspuns (pentru anonim_4396):

Bun raspuns happy felictari.

| anonim_4396 explică (pentru UnBroken2016):

Nu neapărat și femeie în toată firea să fie, atunci când relația "scârție" și certurile sunt dese, e un semn că relația e pe moarte, și e foarte posibil ca să devolte o relație extra, însă acest gen de comportament e valabil și la bărbați.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A doua variantă, iar dacă iubitul e agresiv i-aș recomanda să-i de-a papuci.

Răspuns utilizator avertizat
| kreatorNO a răspuns:

Inseamna ca fata aia e cam bleaga si foarte prostuta, se lasa dusa cu zaharelu de fiecare "machoman". Astfel de persoane nu prea merita o realatie serios, cel putin momentan, pana cand revine cu picioarele pe pamant.