| dany0000 a întrebat:

Ce inseamna cind fata se saruta cu un baiat si fata incepe a rasufla foarte repede si se roadew cu picioru de baiat

8 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Inseamna ca are punctu G in picior

| Mrlove a răspuns:

Se roade cu picioru? XD ok. Asta poate insemna ca este excitata / emotionata deci nu ai de ce sa te impacientezi bafta

| papusika97 a răspuns:

Ca i-a placut sau ca avea emoti si e timida depinde de fata ei

| larrii a răspuns:

Ca e emotionata si/sau excitata

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Avea o criza de astm sau ceva. thinking

| bowwow970 a răspuns:

Ca are probleme cu plamani si ca o mananca picioru...
de preferat ca fata sa se lase de tigari si sa cumpere niste pastile de tantari sau sa isi faca un dus cu DTT'u pentru purici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E horny (excittata). Vrea sex norocosule.

| alexxx2935 a răspuns:

Pai daca incepe sa dea din picior eu zic sa o duci in dormitor sa o calmezilaughing