| alexia999 a întrebat:

TpU.winking
Ce inseamna sex oral? Ma intrebat o prietena daca stiu ce inseamna si am zis ca nu, sa-mi zica ea si ea a ras de mine si nu a vrut sa-mi zica.

16 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Sex orallove struck este minunatlove struck daca esti baiat iti aratlove struck

| alexia999 explică (pentru elasexygagica):

Nu sunt baiat laughing

| ateu123 a răspuns (pentru elasexygagica):

Ai orgasm

| elasexygagica a răspuns (pentru ateu123):

Daalove struck

| NicoRobyn a răspuns (pentru elasexygagica):

EU sunt baiat...nu vrei sa-mi arati mie? happy

| MariiLetz a răspuns:

Nu zic la fetite de 10 ani, scuze blushing

| Life4Fun a răspuns:

Iti dau eu lectii de sex oral.Prima ora gratis.

| Sakira200 a răspuns:

Sexul oral este o activitate sexuala care implica contactul dintre gura si organele sexuale. Stimularea organelor genitale cu ajutorul gurii. Este practicat atat in cuplurile heterosexuale cat si in cuplurile homosexuale. In cazul stimularii penisului actul sexual oral se numeste felatie. In cazul stimularii vulvei actul sexual oral se numeste cunnilingus. In cazul stimularii anusului actul sexual oral se numeste analingus.

| alex16tm a răspuns:

Inseamna sa sugi **** si sa inghiti sperma

| DonyHD a răspuns:

Pai mai pe intelesul tau o fata cand ii face sex oral baiatului ii suge cucul iar un baiat cand ii face unei fete ii da limbi la pasarica. am zis-o cat de frumos am putut altcumva nu stiu cum sa zic...

| alecsasweet a răspuns:

Sex oral=cum ai desface o banana si tiai face masaj la buze

| BCoMichael a răspuns (pentru alecsasweet):

Intrebare sincera:
Ti-ai dori sa faci asa ceva?
happy

| LecorseCodIV a răspuns:

Te ajut eu si mie mi sa mai intamplat in alte cazurihappy.Sex oral =lingi ceva de ex : o inghetata.Sex vine de la organele omului excitate si oral de la gurabig grin.Iar in cazul barbatului sex oral este egal cu lingerea, punctului sensibil la barbati mai pe romana penis. Sper ca te-am putut ajuta.Baftahappy!

| alexia999 explică:

Serios?:-o mersi ca mi-ai zis.winking deci de asta a ras prietena mea de mine:s
sad