| NeverSayNowXD a întrebat:

Acum cateva zile baiatul pe care il plac a aflat ca simt ceva pentru el. Nestiind ce sa fac pe moment, m-am gandit sa ii spun sa nu mai zica nimanui, pentru ca deja zisese unei fete. Am intrebat o prietena daca sa ii spun sau nu, si a zis ca da. Eu am vrut sa ma duc la el cand plecam de la scoala, sa fim mai singuri. Dar acea prietena a insistat si i-a spus ca vreau sa vorbesc ceva cu el, iar el a reactionat ceva gen "Nuuu", dar apoi a venit. I-am spus si a zis ca oricum nu ar mai fi zis nimanui, iar apoi l-am mai intrebat de unde stie si mi-a facut semn ca s-a gandit.Din cate am inteles eu el place o alta colega, dar inainte sa vorbesc cu el in ziua respectiva se uita la mine in ore in unele momente, nu stiu de ce. Ce sa cred?

2 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Vorbeste cu el, intreaba-l daca ii place de tine sau nu.

| micuţα a răspuns:

Salut...
eu cred c cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el si sa va clarificata dar totusi din cite am citit cred ca te place happy (FUNDA?)