| Eaeea a întrebat:

TPU!happyce mai faceti? am si eu o intrebare:Ce sa fac sa slabesc? Am incercat diferite diete dar nu am reusitsadfac 50 de abdomene...Am 13 ani 157cm si 63de kg(scuze de categorie, dar asta e cea mai cautata)

Răspuns Câştigător
| Sweet00gum a răspuns:

In primul rand nu manca mult. Portiile de macare sa fie mai reduse, si bineinteles, renunta la paine si dulciuri, chipsuri, cartofi prajiti, hamburgeri, adica fast food. La varsta ta, ar fi bine sa faci sport, atat pentru aspectul fizic, dar cel mai important pentru sanatate. Zici ca ai incercat "diete", nu stiu ce diete ai incercat tu, dar cu macare sanatoasa si sport, crede-ma, vei arata fenomenal!

Totusi, s-ar putea sa ai probleme de sanatate, nu stiu ce sa zic. Vorbeste cu parintii tai, ei trebuie sa te sustina. Mult succes!

4 răspunsuri:
| papusikk a răspuns:

Si ai impresia ca o sa slabesti cu 50 de abdomene? eu faceam cate 300 si tot nu am slabit fara regim.mai exact mancam doar salata de rosi fara paine dar nu iti recomant pentru ca afecteaza sanatatea.

| ForeverWarrior a răspuns:

Trebuie sa fugi aproape zilnic daca poti si sa-ti faci un regim

| alexicutzik a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa te multumesti de felul cum arati...sau poti de ex sa iti impui sa nu mai mananci paine sau salam, grasimi si general dulciuri! mananca zilnic multe fructe si legume si bea foarte multa apa happy sper ca ti-am fost de folos

| Jeff22 a răspuns:

Mananca multe legume si fructe, bea multa apa si poate te mai duci si pe la salawinking slabesti garanta.