| PentruFete a întrebat:

Buna TPU ce mai faci? Deci e vorba de o fata O cheama Petruss imi place foarte mult e draguta are 14 ani eu 16 vorbim ne intelegem punem inimioare pupici si restul numai faza e ca ea e cam timida adica foarte timida adica nu vrea nimic de la ea (sex) numai ca eu o intreb ea raspunde daca nu o salut pe facebook nu da un semn de viata adica la scoala vad ca se uita dupa mine imi zambeste si restul dar eu intreb ea raspunde nu stiu si dupa aia nu mai am ce sa o intreb si na. Ce ar trebui sa fac? P.S Daca credeti ca numele e ciudat poate e din Ungaria si eu sunt tot de acolo

6 răspunsuri:
| stark47 a răspuns:

Fetele timide de obicei sun cele fara experienta.incearca sa nu aplici toate regulile care le cunosti despre contractele sociale de natura intima cu ea.trebuie sa ai rabdare cu ea.consider(personal)ca timiditatea e o carecteristica placuta la fete.gandeste te numai cat de fericit o sa te faca cand o sa te sarute prima data?!

| adry2001 a răspuns:

Nu crezi totusi ca e cam mica? adica totusi are 14 ani... poate are alte ganduri, poate nu se gandeste nici de cum la o relatie... eu inteleg ca-ti place de ea si poate si ei de tine dar in ritmul asta nu ve-ti rezolva niciunul problema. acum e parerea voastra dar eu v-am impartasi-to si pe a mea. mai bine vedeti-va de viata, invatati si mai las-o si pe ea pana cand ajunge cat de cat mai matura cam pana pe la varsta pe care tu o ai acum. Succes! Funda?

| crack123 a răspuns:

Ba baiatule, pana nu inveti sa scrii nu se uita niciuna la tine, pune si tu o virgula, un punct, un semn de intrebare... ma doare capul sa mor eu...

| seful1234big a răspuns:

Asa eea timida daca nu raspunde cand ii trimiti mesaje, creca iti plac ede ea creca si ei ii place de tine dar teama cea mai mare cand incerci sa te combini cu cineva e refuzul, nu stiu cum ar trebui vorbeste cu ea in fata dar nu in public.
funda

| PentruFete explică (pentru seful1234big):

Iti multumesc asa e imi pace de ea

| PentruFete explică:

Am scris clar ca nu vreau dinalea am pus inparanteze sex daca citeai poate vedeai. In oprice caz mersi de raspuns