| jskjsjd000 a întrebat:

De vreo saptamana vorbesc cu un baiat pe facebook in fiecare zi, ne intelegem, ne trimitem inimioare, pupici si asa. De cand am inceput sa vorbim el nu a venit deloc la scoala pentru ca a avut o problema. Maine o sa vina si noi am vrut amandoi sa ne intalnim si sa vorbim la scoala, dar cand o sa ne vedem nu stiu ce sa ii zic. De exemplu cand il vad pe hol at trebui doar sa il salut si sa il intreb ce face? Si sa il las pe el sa ma cheme ca sa discute cu mine daca o sa o faca? Ce sa zic daca nu avem subiecte de discutie si se creeaza un moment ciudat?

1 răspuns:
| Florentina9210 a răspuns:

Te duci la el si il intrebi'' buna, ce mai faci? dupa vezi ce subiect o sa dezbata el.