| AnA_2669 a întrebat:

Ce metode contraceptive cunoasteti?

Răspuns Câştigător
| virusake a răspuns:

Prezervativele sunt sfinte. happy M-au scapat de multe necazuri...

@Cobra47 - virgin o sa mori... rolling on the floor

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Destule dar nu ma intereseaza pentru ca nu am intentia sa fac sex

| Crisu a răspuns:

Prezervativul, pastilele anticonceptsionale.

| foxi a răspuns:

Prezervativ, anticonceptionale!

| Anileda a răspuns:

Prezervativul, anticonceptionalele.

| elenac a răspuns:

Eu folosesc pastilele rigevidon sunt foarte bune

| zoryanna a răspuns:

Buna! cel mai sigur este prezervativul. Eu folosesc pilulele deoarece am un prieten stabil in care am incredere. Mai este si steriletul, se introdice inauntru vaginului si are 2. 5-3. 5 cm si e din plastic sau metal. Mai este si diafragma si spermicidele pe care le cunosc eu.