| BadAss1 a întrebat:

Sunt impreuna cu iubita mea de 6 luni. Dupa vreo 4 luni am inceput sa o facem, am observat ca tine foarte mult la chestia asta, sa nu se lase usor, cu fostele mele in primele 2 sapt gata.
Adevaru e ca tin foarte mult la ea, de aia am si asteptat. Nu stiu ce sa cred despre o chestie, cand ii zic eu sa o facem, zice ca nu, ba chiar se supara, de exemplu, am facut-o sambata, dupa aia joi seara am iesit in oras, facuseram 6 luni, si i-am zis, s-a suparat si mi-a zis ca nici macar in ziua asta nu putem sa stam fara, dar nu o mai facuseram de sambata. Acum ultima data cand am facut-o, i-am dat mai tare spre final, si a tipat ca a durut-o ceva tare prin abdomen, si ne-am oprit, dar eu am continuat pentru ca mai aveam putin si ma terminam, si s-a suparat foc pe mine ca pe ea o durea si eu imi faceam....si acum mi-a spus ca nu o s-o mai facem mult timp, sa vada cat timp pot sta fara, ceva de genu cine te iubeste cu adevarat nu iti cere nimic... Eu ce sa ii zic acuma, mie nu imi convine, dar nu vreau sa ma despart de ea, tin mult la ea, dar sunt si genu de persoana care are o nevoie mare de sex, mai des. Si nu stiu ce sa zic, oare chiar atat de rau am gresit incat sa nu mai vrea sa o faca acuma nu stiu cat timp, ea stie ca tin mult la chestia asta, si voi ce parere aveti, de fiecare data cand iesim in oras sau ne intalnim, si ii spun sa o facem, rareori accepta, cam de fiecare data se supara, si zice ca nu putem sa stam si noi cuminti, chiar daca au trecut 2-3 zile de la ultima data. Am impresia ca are un fel de complex, ca se simte "curva" daca o face, ceva de genu, ca mi-a zis o odata ca ii zic ca al ultima curva, cand s-a suparat. Ce ma sfatuiti sa fac, ce sa ii zic? Eu tin foarte mult la ea, nu vreau sa ma despart de ea, dar si fara sex mi-e greu, si ce parere aveti despre modul in care se comporta cu asta?

4 răspunsuri:
| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Pai e normal comportamentul ei. Vrea intelegere. In relatia asta nu esti numai tu, nu contezi numai tu, trebuie sa tii cont si de ce isi doreste ea. Nu poti sa ii spui mereu hai hai hai din moment ce o deranjeaza asta. Poate simte ca sexul e mai important pentru tine decat ceea ce simte si ce vrea ea. Explica-i situatia, comunica-i nevoile tale dar tine cont si de ale ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti catelul ei si te dreseaza.

| Thextruexme a răspuns:

Nu o mai presa in legatura cu asta, o deranjeaza si daca o iubesti si nu vrei sa te va despartiti de ea poti sa te abtii. Daca nu poti atunci asteaptate sa se desparta de tine.Noroc.

| lipskissmiss a răspuns:

Nu conteaza cat de putin mai aveai si terminai, nu e frumos si nu e omenesc ca tu sa te simti bine si partenera sa simta durere, cand o doare te opresti sa-i demonstrezi ca-ti pasa de ea. Apreciez asta la fiecare baiat care se opreste.
Asteapta o perioada, arata-i c-o iubesti, explica-i ca poti sa astepti, dar spune-i ca esti om si ai nevoie de sex periodic, sigur te va intelege.
Eu zic sa n-o inseli, e o perioada mai critica, stai langa ea, dicuta si vezi ce are in cap, numai langa ea vei gasi rezolvarea. Succes! ai grija de ea pare cam sensibila.