| Camo a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele gay? P.S intreb doar de parere

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Indiferent care este natura orientarii sexuale, respectiva persoana indiferent de sex, varsta, educatie, religie, etc, etc. este ABSOLUT NORMALA din ABSOLUT t.p.d.v. Multa sanatatE!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ma intereseaza cine cu cine face sex in viata lui privata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am nimic cu ei. Si sunt de parere ca se inteleg mai bine doi barbati, decat un barbat cu o femeie.

Am cunoscut in strainatate cuplu de gay casatoriti. Se intelegau de minune si nu ii urasc pentru ce sunt ei.

Cand ma uit la relatiile mele esuate cu femeile... Ma iau cu mainile de cap. Cred ca ma fac si eu gay, poate gasesc mai multa intelegere din partea unui barbat laughing Voi femeile ne impingeti sa devenim gay laughing

| BadAngel3 a răspuns:

Sunt si ei oameni la fel ca noi. Nu trebuie judecati sau piviti urat, nu ranesc pe nimeni personal. Si atata timp cat actiunile cuiva nu raneste pe nimeni, e inregula.

| nakedly a răspuns:

Fac parte din lgbt dar par super str8 fiindca mna, nu mulți știu de orientarea mea sexuala. Dar nu cred ca te schimba ca și om. Str8 sau nu, tot tu ești, cu același caracter.