| Celcestietot a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele care mai mult vorbesc atunci cand sunt intrebate, persoanele acelea din grup care stau si asculta mai mult etc? Intreb din pura curiozitate, nu este nimic ofensator happy.

7 răspunsuri:
| Celcestietot explică:

Dar daca ar fi o persoana care vorbeste mult, dar nu in grup cu vreo 6 persoane de exemplu, sa vorbeasca cand se afla langa cel mult 3, ce parere aveti?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mă plictisesc.

| Emma30555 a răspuns:

Într un grup mereu exista o persoana care este bun orator, care se face cu usurinta ascultat, și altul căruia ii place sa asculte, nu vrea sa iasă prea mult în fata, ii place sa fie mai degrabă observator. Unii vor sa fie diferiți și nu pot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

în general proastă

| CdeMetal a răspuns:

Eu am ajuns genul ala de persoana deoarece nimeni nu ma asculta, cand ceilalti vorbesc despre fotbal eu vreau sa vorbesc despre spatiu, sensul vietii si alte dracii de genul
Suna plictisitor, nu?
Din pacate nu gasesc nici persoane cu care sa am pasiuni comune.

| Celcestietot explică (pentru CdeMetal):

Desigur ca nu man, eu voiam doar sa vad ce gandesc altii happy. Fiecare se integreaza diferit in grupuri. Unele grupuri pentru noi ca si persoane sunt adecvate, altele nu (vorbesc in general)winking.