| gabytza8 a întrebat:

BUNA TPU:Ce trebuie sa faci ca sa se simnta bine baiatul pe care il placi >thinking
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| CLDaraBomMinzy a răspuns:

Atunci fa in asa fel incat sa te vada in fiecare zi din "intamplare"' fa lucruri dragute in jurul lui, incearca sa te faci observata!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Unii vor bomboane, altii prajituri, etc.

| CLDaraBomMinzy a răspuns:

Sa ii acorzi multa atentie, sa stai aproape de el, sa-l imbratisezi, etc.

| gabytza8 explică (pentru CLDaraBomMinzy):

Pai stai sa iti zic noi nu suntem impreuna si vreau sa fac ceva ca sa vada el ca imi pasa de el si sa inceapa sa ma placa.

| CLDaraBomMinzy a răspuns (pentru gabytza8):

Atunci fa in asa fel incat sa te vada in fiecare zi din "intamplare"' fa lucruri dragute in jurul lui, incearca sa te faci observata!