| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar trebui sa procedezi ca baiatul pe care il placi sa'l faci sa faca el primul pas?

4 răspunsuri:
| marsy a răspuns:

Sint de acord cu felicia!

| Encore a răspuns:

Normal, il placi fa primul pas, chiar daca cica "baiatul trebuie sa faca primul pas" daca stai sa astepti primul pas de la el poate sa nu vina niciodata...

| felicia_7071 a răspuns:

Dar de ce sa nu faci tu primul pas? Draga mea fi deschisa si directa si abordeaza-l cumva, apoi il vei lasa sa faca umatorii 2 pasi happy
Curaj!

| Raluca_7548 a răspuns:

Pai daca esti interesata de el fa tu primul pas! nu ai nimic de pierdut.bine.fara sa exagerezi ca la un moment dat sa nu fii interpretata altfel. Daca el nu are curaj sa faca primul pas, atunci ce faci? Decat sa astepti pana vine el. ia-l prin surprindere.

Succes si curaj!