| Piticccc a întrebat:

Buna TPU crying(, ceva ingrozitor s-a intamplat.Prietena mea cea mai buna este cu baiatul pe care il plac(insa n-am avut curajul sa-i spun acelui baiat) ea mi-a ascuns asta timp de o saptamana, simt ca morr plang non-stop... m-am gandit si la fericirea ei si nu stiu cum sa trec peste asta chiar tin la ea si vreau sa fie fericita dar chestia asta ma zdrobit complet oh go on...

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Daca ti-e prietena, trebuia sa-i spui ca-l placi pe acel baiat. Daca i-ai spus si te-a tradat, e de rau, nu mai poti avea incredere in ea. Daca nu i-ai spus, tu esti vinovata si.nu mai poti face nimic.

| AnonimA a răspuns:

Buna cum adicasadea s afie fericita si tu nu? ea stia chestia asta si ce a facut s-a cuplat cu el?sadeu unu nu as ierta-o eu nu as mai vbi cu ea

cat despre tine incarca sa il uiti caombinate cu un baiat care te place nu merita s plangi dupa un baiat crede-ma

nu mai plange iti faci tie rausadstiu cum e parca ti sar fi rupt inima bucatele dar nu ai ce s faci dar t rog nu mai plange baga-ti in cap ca acel baiat NU T MERITA

succes:*

| Ofiintă a răspuns:

Daca ea stia gandeste-te ca atunci ea nu ar fi vrut ca tu sa fi fericita ci numa uh te gandesti la ea cum s-ar simti e timpul sa vb cu baiatul ala si sa-l intrebi apoi vezi tu naspa prietena aia a ta vb si cu ea sa vezi cetzi spune

| L0vely a răspuns:

Buna! Pentru inceput as vrea sa iti spun ca am trecut prin ceva asemanator...Stiu cat iti este de greu! Dar daca prietena ta stia ca il placi si totusi a facut asta nu iti e prietena! Intr-un fel ar trebui sa o intelegi si pe ea.il place si daca si el o place nu este prea corect sa te amestecisad Discuta cu ea! Stiu ca nu iti va conveni cand vei citi mesajul, dar este adevarulsadCum tu vrei sa fi fericita.asa vrea si ea. Succes!:*

| Ramooon a răspuns:

Daca ea stia ca tu il placi, nu este prietena ta, si nu din cauza ca sta cu el, ci din cauza ca sta cu el si nu a discutat cu tine inainte. Nu ai ce sa ii faci sincer, daca el o place si ea il place, tot ce poti sa faci este sa eviti sa stai cu ei, si sa te gandesti la altceva, sa iti gasesti un nou baiat care sa fie in topul preferintelortongue nu stiu, imi pare rau, insa cine nu lupta nu castiga, numai astepta data viitoare, nu ai ce sa pierzi daca un baiat nu te place macar sti unde stai si poti sa te gandesti mai departe nu iti pierzi timpul cu intrebari de genul daca, sau poate ...bafta