| noname230 a întrebat:

Buna TPU cine credeti ca ar trebui sa faca primul pas la inceputul unei relatii, fata sau baiatul?^_^

Răspuns Câştigător
| xBya a răspuns:

Cel la care dorinta pentru relatie e mai mare. Dar e mai bine ca baiatul sa faca asta. Fetele sunt mai fricoase din punctul asta de vedere de obicei. Un baiat ar putea`o respinge mult mai usor, si e posibil s`o ia peste picior. Deci baiatul.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Teoretic,baiatul dar sunt si cazuri cand fata e mai indrazneata si bine face...

| Elvina a răspuns:

Baca baiatul nu are curaj atunci fata.

| neutrino a răspuns:

Baiatul trebuie sa cucereasca fata pe care o place. Din pacate putine fete mai traiesc placerea de a fi curtate.

| pego a răspuns:

Normal baiatul asa ar fi normalbig grin

| tavimor99 a răspuns:

Eu zic ca baiatul, baiatul este mai indraznet si el trebuie sa faca primul pas