| Valentina0147 a întrebat:

Cine ar trebui sa faca primul pas... fata sau baiatul? happy

12 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Depinde... cel care este mai pregatit trebuie sa faca primul pas...

| Neimportant a răspuns:

Primul pas ar trebui să fie făcut de un băiat, dar dacă vezi că el nu-l face...ar trebui să-l faci tu.hee hee Dar dacă el îl face primul, atunci e ok.

| JustDeedee a răspuns:

Eu spun ca baiatul deoarece fata e mai sensibila si mai timida, iar baiatul ar trebui sa aiba curajul de a-i spune ca o iubeste happy

| Sinitar a răspuns:

Fata ar trebui sa faca primul pas, daca baiatul de care ii place este de treaba si nu este un badaran obsedat, pentru ca asa va observa si el cum ar trebui sa se poarte cu fata fara sa o supere, sau sa o intrebe pana in ce loc poate merge cu aceasta "relatie" fizic ma refer, dar in general amandoi trebuie sa fac usor pasii unul spre celalat. eu asa credwinking bafta!

| Katakito a răspuns:

Depinde happy daca baiatu este timid. fata trebuie sa preia controlulwinking

| logatcamembru a răspuns:

Baiatul.pup:X

| BoAfan a răspuns:

Baiatul

| xxxdelyaxxx a răspuns:

Evident baiatul ca sa vezi daca lui chiar ii pasa de tine dar daca e prea timid ca sa iti arate afectiunea lui fata de tine nu i-ar strica o mana de ajutor din partea ta... baietii sunt asemenea unui ghiocel apar o data doar cand ai nevoie de ei si incepi sa ii indragesti dar apoi daca esti prea directa cu el se ofileste si revine abia la anul

| VladsBoss99 a răspuns:

Chestia cu cine face primul pas e veche, daca vrei sa fi cu el spune-i direct

| M4gd4L3n4 a răspuns:

Baiatul, logic. Doar nu fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gagica

| ioana_4313 a răspuns:

Pe ce lume traiesti? oricare. daca simti ceva pentru el spune-i. un baiat niciodata nu iti va spune ca te iubeste pana nu ii zici tu.