| Jameson a întrebat:

Cine ar trebui sa faca primul pas : fata sau baiatul?

Răspuns Câştigător
| JustmeV a răspuns:

De obicei baiatul. Dar fata nu este scutita sa faca primul pas. thinking

19 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Cica fetele invata sa mearga mai repede decit baietii cind sint mici, mici.Acuma nu-i o regula.

| mgtow a răspuns (pentru harciog):

De nu le-as face eu primul pas la fete in stilul claxonului de pe tir cred ca ar incepe sa mai lase si de la ele, e o prostie sa astepte mura in gura in loc sa actioneze cand e momentul.

| DeeaMarry a răspuns:

Baiatul!

| oanard174 a răspuns:

Baiatul

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Nu conteaza poate si fata si baiatul unde scrie ca baiatul trebuie sa faca primul pas exista vreo lege si eu nu stiu de ea.

| mat31new a răspuns (pentru Laurentiu_4547):

Fatalaule

| Laurentiu_4547 a răspuns (pentru mat31new):

De ce sunt fatalau ba? Ti se pare ceva ciudat ca o fata ii spuna unui baiat ca il place sau ca vrea sa fie cu el. Astept un raspuns si rapid.

| mady13 a răspuns:

Baiatu'

| mat31new a răspuns:

Baiatul.

| rutanklan a răspuns:

Baietii vor zice: fata. Iar fetele vor zice: baiatul draga, normal, ce is eu sa ma duc la el?

| ateuNEGATIV a răspuns:

De 7 milioane de ani majoritar la facut barbatul acum eu stiu cum e in prezent la toate speciile il face masculul, femela astepta sa fie cuserita la paunii este dansul acela frumos erotic, oamenii de stiinta lea rupt aripile si femele le respins ca ei nu zboara paunii le au ca un fel de impresionare pentru femele

| Hash001 a răspuns:

Si fata si baiatul. Dar oricum baiatul o face pentru ca orgoliul e mare.

| gazza01 a răspuns:

Fetele nu trebuie cucerite! Si nu e o regulalaughing) doar ca fetele nu prea fac primul pas, datorita orgoliului! bft!

| Crazyycoffedrop a răspuns:

In general baiatul face primul pas acum daca fata este mai tupeista poate sa faca ea primul pastongue Adica eu nu sunt o fire tupeista dar eu i-am spus unui baiat ce am simtit pentru el si a fost oktongue Pana la urma trebuie sa zica cineva adica nu poti tine in tine un milion de ani ce simti pentru un baiat/fata.

| DyaLove a răspuns:

Dupa parerea mea baiatul.

| ÎmiPlaceDeMăta a răspuns:

Eu prefer să facă băiatul primul pas, dar asta nu înseamnă că n-ar putea să-l facă și fata. Depinde de caz. Părerea mea. happy

| Yuyakee a răspuns:

Baiatulhappy asta daca chiar vrea o relatie cu fata respectivahappy

| Maradona2011 a răspuns:

Baiatul.

| TheBeautifulSmile a răspuns:

Depinde de la baiat la baiat iar de la fata la fata. Daca fata e mai timida e normal ca se va astepta ca baiatul sa faca primul pas dar daca si baiatul e timid...aici e mai complicat dar daca cei mentionati mai sus intr-adevar se plac atunci totul va veni de la sine! mult succes!