| panculetz a întrebat:

Buna TPU...cine ma poate ajuta? vreau sa i fac o surpriza iubitei mele dar sunt cam in pana de idei... vreau sa fie eva romantic ceva mai iesit din comun ca sa nu uite asa repede big grin

Răspuns Câştigător
| bianca_6694 a răspuns:

Poti sa-i dai, de exemplu, o cana cu poza voastra imprimata pe ea, eventual poti sa-i adaugi si un mesaj frumos, sau pur si simplu sa iei un buchet mare de flori, sa-i lasi un biletel in el si sa te duci la ea acasa, pe neanuntate si sa tii florile in fata ta, astfel incat ea doar sa citeasca biletul si sa-si dea seama ca tu esti in spatele florilor...

5 răspunsuri:
| Roza21 a răspuns:

Duo in parca si fai cadou un catelus micut frumos sunt sigura ca o sa ii placa

| starmaker a răspuns:

Un buchet de flori, o masa gatita de tine, o escapada intr-un loc unde nu a mai fost...

| anonim0095 a răspuns:

Pai, eu iubitei mele, de fiecare data i-am cumparat inele, bratari, cercei, lantisoare. Ti-as recomanda sa ii faci cadou un medalion in forma de jumatate de inima pe care sa fie gravat numele tau! Nu o sa uite asa repedewinking.

| rainbow20 a răspuns:

Hmm cateva idei

"Surpriza pentru iubita mea" http://www.youtube.com/watch?v=EliBPOXY9uI acest filmulet ar trebui sa te inspire

Un buchet de flori superb (desigur cu florile preferate ale iubitei) cu un mesaj scurt si sincer :"Nu ma prea pricep la declaratii, dar un lucru stiu sigur TE IUBESC!"

daca iubeste animalutzele ofera-i un pisoi sau un catelus.sau un hamster sau un canar... Sunt sigur ca nu va uitat niciodata ca esti oferit din toata inima de la tine :x

sau ai putea sa-ti iei "un complice" o prietena de a ei si sa faci un drum cu indicii care sa duca pana intr-un loc anume unde sa o astepti cu o surpriza un picnic, o inima din petale o pancarda pe care scrie un mesaj de dragoste : " te iubesc" "You are everything" sau ceva de genu :)
sau cum e in clip inima aceea care are legenda... in loc de acele buline poti folosi 3 culori de petale

sau poti scrie pe un cearsaf cu crema de papuci neagra " Te iubesc" apoi rogi vreo 3 prieteni sa il tina peste un pod (daca ai de unde sa gasesti) apoi tu si iubita va plimbati si hop! afisul ii spui ceva de genu: "uite! ceea ce simt eu pentru tine! Te iubesc!"

iar acum depinde ce varsta ai si daca vrei sa-ti pui pirostriile
CEA MAI MARE SURPRIZA este sa o ceri de sotie! :d

hmm momentan acestea sunt ideile mele

sper ca te-am ajutat!

:):):)