| monicutza_5552 a întrebat:

Buna TPU.
cred ca am o mare problema.
eu am 21 de ani si el are 23 ani.
sunt cu el de 4 ani...
el a fost primul si singurul barbat din viata mea.
de cand mi-am inceput viata sexuala, nu a mers totul asa cum trebuie, adica ..mai greu ajungeam la orgasm. timpul actului sexual era cam scurt, cred eu. in timpul actului sexual nu stiu ce se intampla dar uneori ' ii adoarme', sa zic pe romaneste...
insa de ceva timp...cateva luni, facem dragoste cat mai rar..si atunci cand facem este cu esecuri, eu nu am orgasm, nici el nu se termina...
suntem plecati in tara de 2 luni si in aceste 2 luni am facut dragoste decat de 2x, pot sa spun ca sunt distrusa... imi doresc sa facem dragoste..problema e ca nu prea vrea el si cand vrea ..simt ca o face, pur si simplu ca sa o faca...
stiu ca ma iubeste dar nu e de ajuns... nu stiu care e problema dar sunt disperata.
problema e ca eu sunt putin mai altfel..adica, nu prea sunt 'perversa in pat', nu prea vorbesc 'mizerabil' asa cum am citit pe anumite site-uri ca ar trebui sa fi, sunt mai tacuta.
este groaznic lucru asta, acum cateva serii am vurt sa facem dragoste si pot sa spun ca dupa 10 minute de preludiu nu avea erectie.
ce sa fac sa imbunatatesc relatie sexuala?
pentru ca nu am de gand sa stau asa toata viata
e groaznic
va rog fara raspunsuri penibile sau alte rautati
am nevoie de niste sfaturi
incep sa devin stresata.si sa ma gandesc la totul felul de chestii

9 răspunsuri:
| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Eu una merg dupa zicala/expresia: Femeia trebuie sa fie doamna in societate, gospodina in bucatarie si curva la pat. E drept ca nu am auzit foarte multe fete sa fie asa.Cel putin prietenel mele nu sunt foarteindraznete la capitolul sex. Eu mi-am inceput viata sexuala doar de 4 luni si pot spun ca e foarte bine. Imi dau tot interesul sa fie bine, sunt inventiva, incerc mereu sa il excit pana la urma. Cred ca in principiu tine de personalitate fiecaruia; eu una asa sunt: o fata simpla, nu sunt absolut deloc perversa cu altii, dar cand e vb de prietenul meu, sincer ma schimb total. Si sa fim seriosi, orice barbat asta vrea: o fata cuminte cu restul' si cu*va doar cu el. Incearca sa fii si u asa. Fa miscari mai lascive, danseaza-i, mangaie-l senzual, saruta-l si cand crede ca are tot, lasa-l, Ameteste-l. Va fi binebig grin

| plosnitapufoasa a răspuns (pentru LoveUbutUdontCare):

De acord cu tine LoveUbutUdontCare. orice barbat tear dori. esti tare.sameni putin cu mine.haha

| LoveUbutUdontCare a răspuns (pentru plosnitapufoasa):

laughing...thx laughing

| hanzelik a răspuns:

E posibil sa te insele! dar nu te alarma! daca esti una din alea care sta ca o mumie si te uiti la el fara sa clipesti cu siguranta nu o sa aiba erectie! iar faptul ca incetati sa o faceti fara ca el sa se termine inseamna ca trebuie sa discuti cu el! si fii si tu mai altfel! adica incearca sa ii arati ca iti place cand o faceti! scoate si tu sunete de placere ca doar asta simti! daca nu simti asta atunci tu esti problema!

| xCrinax a răspuns:

Intreaba-l pe fata ce anume ar vrea el. Nu este deloc normala viata voastra sexuala, mai ales ca sunteti un cuplu tanar.

| plosnitapufoasa a răspuns:

E naspa rau prin ce treci.dar parerea mea este catrebe sa va implicati mai mult amandoi. tu sa fi mai dragostoasa si un pic un pic mai perversa si el la fel.pot sa pariez ca te-ai simti extraordinar deupa o partida mai salbatica mai pervra si ati mai vrea amandoi sa repetati experienta.pot sa-ti dau mai multe detalii daca vrei am trecut si eu prin ceva similar si am rezolvat.

| Costache_Tin_1956 a răspuns:

De multe ori realitatea e cruda. Schimba-l cat esti tanara.

| BarBateLuL a răspuns:

Eu zic ca tu esti problema. Nu te supara, dar tu trebuie sa-l seduci. Sa-l faci sa se simta bine. Daca vrei te pot invata eu. Tu trebuie sa il faci ca dupa o partida sa isi doreasca el mai multe nu tu. Daca vrei sa te invat lasa mesaj.

| Uratul01 a răspuns:

Dai un blowjob!