| xFaith a întrebat:

Buna TPU :* Credeti ca ar trebui sa am un motiv de ingrijorare, pentru faptul ca o colega de clasa a prietenului meu, i`a facut o vizita la el acasa? Bine, iar peste 10 minute urmeaza sa vina amandoi la mine acasa, sa stam asa de vorba etc. happy
Dar credeti ca ar trebui sa fiu. eu stiu. geloasa?

Răspuns Câştigător
| AlbaAura a răspuns:

Daca acea colega face parte din grupul vostru de prieteni nu cred ca ar trebui sa te ingrijorezi. Poate ca exista un motiv dar cel mai bine e sa ai o discutie cu prietenul tau.Cred ca problema ta este ca nu prea ai incredere in el.Iar asta macina si te face geloasa.La urma urmei mi se pare normal ca fiind colegi sa se viziteze.

1 răspuns:
| DandYgiRL18 a răspuns:

Evident pari o fata sigura pe tine, insa aparentele inseala! O simpla vizita, asta din ce ti-au spus, pare la prima vedere, ceva nevinovat. Insa atata timp cat nu stii ce au facut impreuna ar trebui sa sa suspectezi. Totul incepe usor, si eu iti sugerez sa nu te ingrijorezi, insa daca ii mai vezi impreuna, iti recomand sa fi decisa si sa il intrebi! Funda? puppy dog eyes