| patricia004 a întrebat:

cum as putea sa abordez un baiat fara sa sune prea penibil?happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Găseşti tot ce ai nevoie doar aici,
http://adriana-mynotebook.blogspot.ro/......place.html
Mult succes, succes tu!
S-auzâm de bine, ie!
Te pup!

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pur și simplu îl saluți și vezi reacția lui.
Pa, pa.

| neutrino a răspuns:

Il opresti, ii spui ce ai pe suflet si gata! Dupa aceea, te vei umple de glorie.

| Voidwithin a răspuns:

Eu sunt baiat si iti zic ca trebuie sa fi direct cu un baiat dar sa nu ii zici de fata cu prietenii lui pentru ca vor rade de el si el va rade de tine si nu va iesi nimic.Cel mai bine este sa-l intrebi cand sunteti singuri si iti va raspunde cu da sau nu, cel putin eu asa as face.

| facepalmlol a răspuns:

Intotdeauna pare penibil cand o fata abordeaza un baiat in legatura cu o iesire.
Cel putin dupa parerea mea.

| Alphabeat a răspuns:

Spune-i ce simti, nu stii niciodata unde pot duce vorbele sincerewinking

| CominxIonut a răspuns:

Fai un compliment! baietii adora asta si apoi o sa se intereseze el de tine happy

| PufyRea a răspuns:

Fi natural. Fi tu. Nu o lua cu texte banale ca cred ca e satula de astea.

| ochichior a răspuns:

Intreaba-l "nu vrei sa ti-o sug?"