| Patadeculoare a întrebat:

Buna TPU.
Cum as putea sa ma ingras vreo 5 kilograme in timp cat mai scurt.
P.S:am incercat sa mananc cat mai multe dulciuri dar fara rezultat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu dulciurile te poti imbolnavi, asezoneaza friptura cu piureul de cartofi si paine ( nu cartofi prajiti ) mananca dimineata mai multe felii de paine cu unt, oua fierte si branzeturi si mai multe mese pe zi dar ce te faci daca iti obisnuiesti organismul cu asa ceva?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fraier/a esti. Adica sa fim seriosi, sa iei un pumn de dulciuri nu te ingrasi, pui cateva calorii nesanatoase. Mergi la sala pentru a creste in masa musculara.

| AmaliaAmi a răspuns:

Buna! Poate organismul tau este facut sa nu prea ea in greutate.Si nu ar trebui sa il fortezi. Dupa accea dai in alte belelehappy