| Katey a întrebat:

Imi place de un baiat de la mine din clasa.In ore se uita mereu la mine, imi zambeste si radem impreuna.Azi a zis ca nu ma place, dar se inrosise.Vine cu mine la magazin si se poarta foarte dragut cu mine si il plac foarte mult. Daca il rog ceva face. Ce sa fac? Credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| lovevampire18 a răspuns:

Te placee sunt sigura si kant l-ai intrebat s-a rusinat spune-i si thu lui ca il placi si poate o sa fiti impreuna.
Incearka ca nu ai nimic de pierdut.happy

5 răspunsuri:
| PatyKan a răspuns:

Da. Din ce ai scris tu aici, te place.
Poate ii e frica sa o recunoasca de teama ca il vei respinge, dar eu cred ca e cam indragostit de tinewinking
Oricum, lasa lucrurile sa decurga normal [sugereaza-i ca il placi, poate se prinde on the phone

| shadow72 a răspuns:

Oooo da.te place

| Katey explică:

Nu vreau misto.Fiti seriosi!

| Katey explică:

Si cum ii spun ca imi place de el? Sunt mai timida...pe mess nu prea intra si nu merg cu el acasa.Ce sa fac?

| theend a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie.si da! chiar cred ca te place