| Iuliana_Iacob_2001 a întrebat:

Cum stii ca un baiat te place? Adica...un baiat de la mine de la scoala pe care de altfel il plac si eu, imi zambeste mereu, se uita lung la mine de parca este himnotizat laughing) Intr-o zi mi.a cerut sa ii fac un desen. Doar ca acum nu imi dau seama daca ma place.O fata care sta in bloc cu el imi zice ca vorbeste mereu de mine, mereu da de inteles ca ma place. Doar ca nu stiu ce sa cred. Va rog ajutati.ma! Dau funda :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca te place daca iti zambeste mereu, daca se uita lung la tine de parca e himnotizat, ti-a mai cerut si desen, si daca si fata aia iti zice ca vorbeste mereu de tine! Te place, findca asa faceam si eu cand imi placea de o fata!

10 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Spune-ne numele lui si il intrebam noi.

| Kenya a răspuns:

Te place. Dar nu inteleg de ce te-ar interesa " iubirea" la varsta asta.

| MidnightR a răspuns:

Nr de telefon si adresa? Ca ma duc eu sa-l intreb.

| Iuliana_Iacob_2001 explică (pentru MidnightR):

laughing)) nu am

| Iuliana_Iacob_2001 explică (pentru MidnightR):

laughing)) nu am.

| MidnightR a răspuns (pentru Iuliana_Iacob_2001):

Trebuie sa intelegi si tu si altii ca oricat de multe sfaturi v-am da, in final se ajunge tot la intrebarea "Iti place de mine".

| Misfits a răspuns:

Mie mi se pare ca e destul de clar deja, N ai ce sa crezi altceva decat ce i evident

| aviii a răspuns:

Bai e foarte posibil sa te placa, da' eu stiu.laughing nop, eu chiar cred ca te place, incearca sa stai mai mult cu el, si poate spune el cevawinking

| NicolasAlx a răspuns:

Da si eu am facut asa. numai ca era prea frumos ca sa i mai spun ca o plac. eram copii. deci, te place. dar nu forta prea mult.

| ComanAndreeaIulia a răspuns:

Te place si vrea sa stao mai mult cu el.