| dora1521 a întrebat:

Cum imi pot da seama daca un baiat timid ma place? Adica cand e cu prietenii lui (in special cu fratele meu), nu e deloc timid insa cand sunt eu in preajma lui, e total schimbat. Nu ne vorbim deloc, foarte rar ne salutam. Oricum...care ar fi semnele ca el sa ma placa? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

Nu neaparat, poate ca e timid cu fetele, desi cel mai probabil te place. Daca-ti place atat de mult, de ce nu te apropii de el? De ce nu te imprietenesti cu el? Chiar atat de greu eu?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca inca nu este un copil si tu la fel, si foarte rar va salutati, atunci sigur ca te place, dar de atat este el in stare. Mai mult, momentan, nu ai nici ce sa afli, deci, nici cum sa afli. Tinerii care se plac, se comporta cu totul in alt fel.

| AnNéVidoff a răspuns:

Iti zic o chestie care o sa mearga clsr, testata de catre o fata pe mine! laughing)
Intreaba-l asa:
''Vreau sa te intreb ceva! happy…ma placi? :? laughing'' laughing))
Incearca si vezi daca se fastaceste sau moare de rusine! happy
Lasa un mesaj sa imi spui cum a mers! happy
Un baiat timid care place, se intimideaza in discutii in care se vorbesc despre a place! laughing)
Sau, planul 2, pune-l pe fratele tau sa il intrebe! happy
E clar ca o sa zica nu poate, dar daca te place, baietii indragostiti vorbesc intre ei ca si voi fetele! laughing)
Funda? :?