| anonim_4396 a întrebat:

Bună tuturor! Cum pot să-mi dau seama dacă un băiat timid mă place? Adică când e cu prietenii lui, nu e deloc timid. E foarte bun prieten cu fratele meu și nu e timid. Însă cu mine e foarte timid. Nu îmi vorbește aprope deloc (ex: "Ce faci?" sau ceva de genu') și foarte rar ne salutăm deși ne cunoaștem. Însă, fratele lui e foarte vorbăreț cu mine. Totuși eu am impresia că mă place sau cel puțin mă simpatizează. Oricum... vreau mai multe idei sau sfaturi sau orice despre care ar fi semnele ca el să mă placă.

1 răspuns:
| dora1521 a răspuns:

Incearca sa vezi cum se comporta si cu alte fete. Poate e timid cu toate fetele nu neaparat doar cu tine. happy