| sfaa a întrebat:

Cum imi pot da seama daca unei fete ii place de mine?

Răspuns Câştigător
| MetalForever a răspuns:

Te trateaza altfel, o sa-ti dai tu singur seama cand o fata te place.Asa cum noi nu am folosit TPU ca sa ne facem prietene, asa ar trebui sa te descurci.Dar, iti dau un pont:te trateaza altfel, uita-te in ochii ei cand vorbeste cu tine.Ori iti va zambi, ori isi va intoarce privirea.Succes!; x.

4 răspunsuri:
| eu4you a răspuns:

Pai,de obicei, atunci cand o fata te place se uita la tine in timpul orei, sau pe ascuns, si, cand te uiti si tu la ea intoarce capul(mai ales daca e mai timida). Apoi, cand vorbeste cu tine e foarte importanta privirea (daca stii sa citesti oamenii).Sau, daca vezi ca, imediat dupa ce vorbeste cu tine e foarte fericita, si fuge la prietenele ei sa le spuna imediat ce ati vorbit.Sa incerci, intr-un fel sa asculti ce vorbeste cu prietenele ei, fara sa se observe asta.Ai putea, pur si simplu sa intrebi pe cine place. Daca nu iti da un raspuns concret, inseamna, ori ca nu are incredere in tine, ori ca te place.Eh,si acum vin chestiile evidente:daca rade la glumele tale, daca e tot timpul cu zambetul pe buze cand esti in preajma ei...etc.).Sper ca te-am ajutat!

| Satanique a răspuns:

Nu iti poti da seama

| VampireBlood a răspuns:

Se uita mereu la tine, are emotii in preajma ta.te priveste in ochi mai mult decat pe altcineva

| Ozdogan a răspuns:

Buna! big grin
Pai, pentru inceput, daca vrei sa fii direct, pur si simplu zi-i ca o placi(daca nu cumva stie asta) spune-i ceea ce simti. Dupa o poti intreba si pe ea daca te place.happy Sa nu-ti fie teama happy. Doar incearca ca sa nu regreti ca n-ai facut-o.
Sau, daca esti mai rusinos(nu trebuie sa fii!sad )poti sa fii atent la comportamentul ei:cum se uita la tine, cum vorbeste cu tine. happy
Ce zici?happy Te palce sau nu?smug
Mult noroc love struck