| PlanB a întrebat:

Cum imi dau seama daca unei fete ii place de mine ? big grin

Răspuns Câştigător
| LarissaMouse a răspuns:

laughing.pai sunt multe semne. uite cateva:
-cum au spus si ceilalti utilizatori TPU,se uita mai insistent la tine
-rade mereu la glumele tale
-se comporta frumos cu tine
-te saluta mereu cand va intalniti sau mereu vrea sa socializeze cu tine
-se comporta diferit cu tine fata de ceilalti
-un lucru foarte evident,atunci cand isi impinge pieptul asupra ta, ca sa te atraga(acum depinde cum ii rezisti tongue )
-isi umezeste buzele cu limba
- Iti face cu ochiul cand vorbiti sau cand sunteti la distanta
-isi trece mainile prin par
-isi aranjeaza imbracamintea, ca sa arate bine
-isi expune palmele deschise catre tine
-se joaca cu cheile
-rade in acelasi timp cu tine
-isi concentreaza atentia asupra ta
-iti imita pozitia corpului
astea ar fi cam aproape jumatate.fiecare fata isi manifesta sentimentul in alt mod.unele pot sa iti faca cu ochiul,dand dovada de incredere in ea,altele sa te priveasca cand nu observi, dand dovada de timiditate. sper ca ti-au fost de folos aceste,, semne''. pupici :*

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pai se uita la tine mai insistent, se inroseste la fata cand te vede[daca i timida], iti zambeste...

| sweetdyana18 a răspuns:

O intrebi big grin
sau daca
1.se balbaie cand vorbeste cu tinete 2. te evita(dar in al doilea caz nu e sigur ca te place...s-ar putea sa te evite pentru ca nu-i place prezenta ta)

| LoLoEup a răspuns:

Iti zic eu. Dai un kiss si dupa daca te i-a la bataie inseamna ca nu te place

| gabryel a răspuns (pentru LarissaMouse):

Aceste semne sunt valabile si la femeile de 30 de ani? Sunt intr-o mare dilema dupa ce am citit raspunsul tau.

| PlanB explică (pentru LarissaMouse):

Mersi
cel putin jumatate din cele care mi le-ai zis sunt true
ai funda

| LarissaMouse a răspuns (pentru gabryel):

De obicei da, sunt valabile, pentru ca orice femeie cand este indragostita isi manifesta cumva sentimentele.

Răspuns utilizator avertizat
| ąηÐr3y a răspuns (pentru LoLoEup):

rolling on the floor)))

| LarissaMouse a răspuns (pentru LoLoEup):

laughing.pai sunt multe semne. uite cateva:
-cum au spus si ceilalti utilizatori TPU,se uita mai insistent la tine
-rade mereu la glumele tale
-se comporta frumos cu tine
-te saluta mereu cand va intalniti sau mereu vrea sa socializeze cu tine
-se comporta diferit cu tine fata de ceilalti
-un lucru foarte evident,atunci cand isi impinge pieptul asupra ta, ca sa te atraga(acum depinde cum ii rezisti tongue )
-isi umezeste buzele cu limba
- Iti face cu ochiul cand vorbiti sau cand sunteti la distanta
-isi trece mainile prin par
-isi aranjeaza imbracamintea, ca sa arate bine
-isi expune palmele deschise catre tine
-se joaca cu cheile
-rade in acelasi timp cu tine
-isi concentreaza atentia asupra ta
-iti imita pozitia corpului
astea ar fi cam aproape jumatate.fiecare fata isi manifesta sentimentul in alt mod.unele pot sa iti faca cu ochiul,dand dovada de incredere in ea,altele sa te priveasca cand nu observi, dand dovada de timiditate. sper ca ti-au fost de folos aceste,, semne''. pupici :*

| LoLoEup a răspuns:

Exact ce a zis Papusikka97 asa fac si eu la scoala tonguetonguetonguetongue

| ąηÐr3y a răspuns:

Pe mine o fata ma evita si ma indulta foarte des, inseamna ca ii place de mine?