| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU:Cum iti dai seama daca prietenei mele ii place de baiatul pe care il plac si eu?
FUNDA!winking

Răspuns Câştigător
| Crisss22 a răspuns:

Pai ar trebui sa vezi daca se uita la el. daca o intereseaza mai bine zis... adica daca ii face placere sa vorbeasca cu el. sa o vezi fericita cand vorbeste cu el. si sa pomeneasca intr'una de el. Adica sa aiba placerea asta. de al simti aproape de a vorbi cu el. Si eu sunt in aceeasi situatie.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Din moment ce sunteti prietene ar trebui sa stii daca il place pe baiatul respectiv, banuiesc ca vorbiti si de baieti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai din moment ce sunteti prietene ar trebui sa iti spuna de cine ii place. Sau pur si simplu sa o intrebi chiar tu!

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,te duci la ea si ii pui pistolul la tampla.O sa se vada nevoita sa iti spuna adevarulhappy. Serios vorbind acum, iti poti da seama din gesturi, cum se comporta atunci cand este in preajma lui sau atunci cand te aude vorbind despre el.Ii poti spune"vai, stii cat de grozav este prietenul meu?,"cat de bine ne intelegem"..etc.Si fi atenta in acel moment la reactia ei. Daca o sa iti spuna ceva de genul"a,da?" sau"a,serios,nu mai spune...",cu siguranta ar trebui sa intrii la banuieli. Oricum, poate fi genul de persoana care isi ascunde foarte bine sentimentele, deci, in cazul asta, tot ce iti ramane de facut este sa vorbesti cu ea. Poate iti va spune adevarul.Pa-pa!happy

| oOoBrBoOo a răspuns:

Daca e prietena ta o poti intreba pur si simplu daca ii place de baiatul acela dar intreab-o asa mai in gluma sa nu isi dea seama ca si u il placi.Multa bafta funda?big grin

| MetalheadSatan666 a răspuns:

In primul rand vorbeste despre el mult, se uita mereu la el, ii pronunta numele, vorbeste despre el mai mereu, etc...

| FuckTheSystem01 a răspuns:

Pai.dac se holbeaza mereu la ell..sau sau daca se baga cu el in seama...sau daca vorbeste destul de des cu el :-)