| johnnyboy a întrebat:

Buna TPU cum pot excita o fata repede adica am o problema de genul : Trebuie sa o excit foarte repede prin saruturi romantice sau lins pe gat etc puteti sa-mi spuneti?:d dau funda pentru cele ai bune raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Picasso a răspuns:

laughing estitare vrei sa ajungi sa i-o tragi smug pai zi mai pe scurt unde vrei sa ajungi! Pai ca "preludiul" sa fie puternic incearca sa o faci din placere! joaca-te cu mana, degetele, mushcatul (dar nu fi animal) in toate zonele care iti plac tiewinking Succes

3 răspunsuri:
| ShowTim3 a răspuns:

Era sa zic eu unde poti sa o lingi si sa o exciti poate in zona V laughing sigur merge.
Incearca sa o pipai cat mai mult, dar nu numai tatele si fundul ca mai is si alte parti... cica le place sa le atingi in zone mai speciale(nu alea la care te gandesti tu ) de exp coloana nu stiu vezi si tu ce zone speciale mai are laughing

| Marcelino a răspuns:

Nu poti sa o exciti asa la comanda.
Ca o fata sa fie uda si gata de actiune are nevoie de vreo 15 minute de preludiu.
Joaca-te cu zonele erogene(gat,ureche, umeri), sarut-o... Abia apoi incepi sa o dezbraci si treci la tzate si la pupulaughing. Bafta!

| Iepurila a răspuns:

Fiecare fata are zonele ei in care se excita repede. Cauta-le. Atingeri tandre pe tot corpul. si o sa iti dai seama.hee hee