| anonim_4396 a întrebat:

Heii, 'seara :* Am si eu o problema laughing ma excit foarte repede >:"... de la cateva saruturi mai 'pasionale' deja... sunt uda toata >:" big grin. De ce asa repede?

21 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Pentu ca exista sentimente, exista iubire si normal atractie!
Nu este ceva rau!
Succes!

| Mann02 a răspuns:

E bine sa te exciti repede, ca fata cred ca e avantajos, ajungi mai usor la orgasmwinking si nu foarte multe femei pot face asta happy

| PufoseniePufoasa a răspuns (pentru Mann02):

Huuuh, deci nu sunt motive de ingrijorare big grin. Multumesc frumos :*

| Mann02 a răspuns (pentru PufoseniePufoasa):

Nu nu, asta zice ca nu esti moarta din punctul ala de vedere, sunt destule care nu se uda laughing big grin

| PufoseniePufoasa a răspuns (pentru Mann02):

cool :*

| doc69 a răspuns:

Pentru ca esti senzitiva si dornica fac e simti si e ok

| PlayWithMe a răspuns:

Pey poate pentru ca va sarutati cu precipitatii sau ati ascultat de prea multe ori melodia aia cu "m-ai mintit ca la meteo". :*

| Azµre a răspuns:

Nu sunt motive de îngrijoreare, înseamnă că îți și place happy Câți ani ai?

| PufoseniePufoasa a răspuns (pentru Azµre):

Conteaza? laughing Am destui happy

| Azµre a răspuns (pentru PufoseniePufoasa):

Contează într-o oare care măsură, 14 ani n-ai cum să ai, poți avea peste 18 ani dacă tu șimți astfel de lucruti, oricum ar fi e normal, ideea e alta, ca să te uzi trebuie și partenerul să fie pe placul tău, ceea ce înseamnă compatibilitate!

| PufoseniePufoasa a răspuns (pentru Azµre):

Este. Multumesc si tie :*

| Azµre a răspuns (pentru PufoseniePufoasa):

N-ai pentru ce happy, alte întrebări mai ai legate de această problemă?

| PufoseniePufoasa a răspuns (pentru Azµre):

Sunt multe chestii, le iau usor, pe rand :*

| Oana92 a răspuns:

E normal, nu ai de ce sa iti faci griji!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este nicio problema, dai dovada de ''fidelitate'' sa zic asa deoarece iti iubesti foarte mult prietenul. Spor la treaba tongue

| IREros a răspuns:

Unde nu ar fi toate ca tine...

| VictorVictoras a răspuns:

Mai parerea mea este ca nu ai nicio problema si se intampla acel lucru pentru ca te simti foarte atrasa de acea persoana si subconstientul i-ti produce acea reactie care este normala chiar si in rundul unor barbati sa se excite de acea si tu te uzi toata ca-ti place happy

| AndreiuuMrrr a răspuns:

Este normal :*

| mini35 a răspuns:

Pai poate fi ceva bine sa te exciti repede. Poate esti mai sensibil(a). Sper ca am fost de ajutor.

| GeorgeAndrei123456 a răspuns:

Pentru ca te atrage mult baiatu big grinhee hee

| Deya63 a răspuns:

Hei,nu iti face griji pentru asta...si eu sunt in aceeasi situatie....doamne,doar cand ma gandesc la el ma ia