| elinord a întrebat:

Buna am o problema acum o ora am avut un contact sexual cu o fata de varsta mea, in locul sensibil a avut un neg si ea a zis sa il ling deoarece o excita si ii l-am lins. Credeti ca as putea primi o boala sau ceva de genul? Vreau raspunsuri serioase

Răspuns Câştigător
| Bili20017 a răspuns:

Nu stai linistita. Nu ai nici o problema.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Bili20017):

DEZINFORMEZI...
Utilizatorul vrea raspuns serios.
Poftim
http://healthy.kudika.ro/......rator.html

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cea mai mare prostie posibila.

| mihai69 a răspuns:

Neg = HPV. Felicitări, tocmai ai luat un virus de care nu mai poți scăpa. Și ce e mai grav, este că îl vei transmite tuturor viitoarelor tale contacte - nu există protecție împotriva sa.

| pufulescu a răspuns:

O excita un neg? Poate clitorisul...
Unde ai gasit ciudata aia?

| kandaraki a răspuns:

Daca te va ruga sa o lingi in cur fiindca o excita o vei face?
nu te lasa milogit in fata unei fete niciodata, nu fa lucruri care nu iti plac.

| Withoutnamenoname a răspuns:

Daca e neg, sunt multe sansele sa se ia.

| OanaDs a răspuns:

Tu nu cumva confunzi cliotrisul cu un neg...adica pana mea...sa o excite un neg?! Cum vine asta?!
Ai incercat sa ii lingi si o batatura (de la pantofi)? poate avea orgasm!
Ciudaaaaaaat laughing

| Ioana74ses a răspuns:

Orice este posibil...de ce sa ii lingi un neg? Daca vroia excitatie erau alte motive, sa ii freci clitorisul sa o iei de sfarcuri chiar si mangaiat. Poate a facut-o intentionat in zona intima a femeii poti lua o gramada de boli mai ales ca nu sti cu cine a mai facut sex! Mai copii faceti sex nu lins ce vezi frumos in a simti mirosul p###i ei? Ai grija!