| Diana_7028 a întrebat:

Hey bunaa! va rog spuneti. mi si mie cum pot sa excit un baiat dar fara sa fim dezbracati,,,, el ma iubb, dar e timid, se excita repede,,, sunt dezvoltata? cum?happy

6 răspunsuri:
| danaiubitzik2006 a răspuns:

Imbraca-te sexy, stai in brate la el, atinge-l usor pe penis "din greseala", freaca-te usor de el etc.

| 6ase6ase a răspuns:

Pai simplu laughing il saruti si tu pe gat alea alea.il mangai pe piept, abdomen, laterale si tot asa. ii tragi de cap si il bagi cu el in sani si dupa ai sa vezi cum se ridica parul' pa' el si se blocheaza. laughing nu stiu parerea mea e ca merge. happy

| stefan5982 a răspuns:

Saruta-l pe gat si dupa urechi, e o senzatie misto! (asa fac fetele cu mine).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza prea mult cat esti de dezvoltata. toata treaba sta in mintea lui si te vrea ...acum ramane la aprecierea ta daca al vrei sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarutal pe gat, in ureche, suge'i lobul urechii, freaca'te de penisul lui.

| blonddy a răspuns:

Saruta. l si u mai indiscrect, cu limbutza prin urechi...pe gat! pune. i mana pe penis prin pantaloni, maseaza. l usor! ia'i mana pune'o pe sanii tai! apoi cred ca o sa stie el ce are d facut! cred ca o sa uite d timiditate!