| Danielita a întrebat:

Cum sa fac sa ma impac cu fostul? El le spune acum tuturor ca nu vrea sa mai auda de mine si ca nu ma iubeste dar eu stiu ca inca ma iubeste si spune toate astea deoarece a suferit mult cand ne-am despartit.Cum sa fac sa ii arat ca il iubesc si chiar vreau sa ne impacam? Mentionez ca eu am fost cea care m-am despartit de el iar acum crede ca am facut misto de el. Am incercat sa ii explic asta dar a zis ca pana nu ii arat ca nu am facut misto de el nu ne vom impaca. Sa ma duc sa il sarut? Mai vreau si alte idei pentru ai dovedi ca eu chiar il iubesc. Cea mai buna idee primeste fundita.:d fara mijtouri

Răspuns Câştigător
| AIRIUS a răspuns:

Buna1
Nu inteleg de ce tu ai ales sa va despartiti,atat timp cat susti ca il iubesti?
In primul rand tu il cunosti cel mai bine,gandeste te la un lucru care si l dorea el si daruieste i tu,in felul asta el se va gandi ca tot ce a vb el cu tine,tu nu ai uitat si deci,el e important pentru tine.
Daca el are vreo problema,de ex,fii tu prima care il sustine moral,fereste l sa sufere,implicate in tot ce tine de viata lui.
In felul asta,el sigur se va gandi,ca tu chiar iti doresti sa formatii din nou o pereche.
Ca un sfat,chiar daca el te respinge,poate da impresia ca e epuizat,tu nu renunta,s ar putea sa fie o capcana de la el, iar el prin asta sa te incerce, ca sa vada cat de repede renunti...trebuie sa i dovedesti ca vei lupta pentru el si eu iti garantez ca va ve ti impaca!
Bafta multa, iubita si sper ca ti am fost de ajutor!

3 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Bună!
Se pare că te afli într-o situație cam proastă. Vrei să te împaci cu iubitul tău dar el crede că ți-ai bătut joc...hmm asta nu sună bine. Singura metodă ar fi calea comunicării. Pentru început poți să îi spui că în ultima vreme ai avut multe probleme pe care ar trebui să le înțeleagă și de aceea ai ajuns la această hotărâre. I-ai mai putea spune că regreți alegerea făcută și că vrei să va împăcați, nimeni nu i-ar putea lua locul. Apoi săruta-l. Spune-i să se gândească bine pentru că tu fără el nu poți merge mai departe!
Sper să reușești! O zi bună în continuare!

| jasmine11 a răspuns:

Ok, pai de ce te-ai despartit de el? ce a facut? daca ai facut-o fara nici unu motiv, si eu as fi crezut ca iti bati joc de mine, mno nu stiu ce sa zic, inpacate cumva cu el, scrie-i o scrisoare frumoasa, cu pareri de rau, si scrie-i cat de mult il iubesti. sau intalnestete cu el undeva, frumos imbracata, si cand apare saruta-l, si spune-i ca il iubesti la nebunie. ca viata ta nu poate extista fara el. si nu l-ai utea uita niciodata. si cu iubire eterna.bafta!

| Awesom a răspuns:

Simplu asculti acest material video http://www.youtube.com/watch?v=LB4z1rFb8cw.Daca folosesti acest material garantat te vei impaca cu el.