| SaraXdd a întrebat:

kiss Cum sa-i arat unui baiat de la scoala ca-l plac? Cred ca si el ma place, dar nu stiu sigur.Eu incerc sa am subiecte comune cu el cum am facut azi (am vorbit ca intre matematicienilaughing fiind amandoi inscrisi la olimpiada), dar cum sa-i arat ca-l plac?

3 răspunsuri:
| MLE a răspuns:

Pai. la inceput incearca sa vorbiti cat mai des pe teme neinteresante dar sa fie in comun. dupa un pic mai serios. Si daca e asa o sa vada ca aveti in comun mai multe lucruri [bine inteles daca asa va fihee hee dau doar ex], daca i se intampla ceva.intereseaza`te thinking etc. Si usor, usor vazand ca il privesti altfel si vorbesti mai mult cu el si mai frumos. poate o sa fie reciproca "placerea" asta happy! Si oricum, foloseste farmeculbatting eyelashes.

| sandutzu555 a răspuns:

Lol :O OMG daca il iei cu matematica...depinde d tine daca ai curaj intreaba-l din prima daca te place daca nu incearca metode clasice (pune pe alt cineva s il intrebe, intreaba-l ce crede despre tine PS.intreaba p toata clasa si el va fi obligat s raspunda.)winking baft

| vijaiclaudiu a răspuns:

Vorbeste foarte daschis cu el
intreaba-l dac are prietena si daca zice ca nu are ii zici si nu vrei sa ai? si zice pe cine iar tu zici pe mine