| Winners10 a întrebat:

TPU. Cum sa ii spun unei fete pe care nu o cunosc ca o plac? Ma gandeam sa ii scriu de pe o alta pagina de Facebook sa va ce reatie are intati, si daca totul merge bine sa ii scriu si de la mine. Stiu ca nu e chiar ok.
Sau alte idei daca aveti, le astept.

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Daca deja te intereseaza relatiile ei, nu ai inceput bine deloc.Da`i pur si simplu add, salut`o si apoi fluff talk (adica vorbiti nimicuri sa se obisnuiasca cu tine.Cand deveniti mai comfortabili o poti invita in oras.Simplu nu?

| Mariposamaria a răspuns:

Daca nu ai interactionat cu ea. Incearca sa incepi o discutie cu ea. Si in functie de cum decurg conversatiile poate o sa se schimbe relatia dintre voi