| RoxxuInna a întrebat:

Cum se comporta un baiat cu o fata daca o place?

11 răspunsuri:
| xXCrystyanXx a răspuns:

Se afla mereu pe langa ea, ii vorbeste frumos, se poarta frumos in foarte mare partea e atent doar la ea.

| sonya69 a răspuns:

Zambeste la respectiva, ii face cu ochiul, uneori incearca sa para cine nu este in fata ei numai ca sa o impresioneze, o tachineaza, se da mare in preajma ei, se uita la ea chiar si atunci cand ea il vede si atunci ii zambeste, face glume o ia in brate...
si numai stiu sincer...fiecare baiat are modul lui de a se comport in preajma fetei pe care o place. unii sunt timizi si nu ii vorbesc, altii se manifesta prin anumite gesturi. difera de la persoana la persoana.

Sonya

| danypoli95 a răspuns:

Se baga in seama cu ea, face glume, se poarta frumos...chestii din astea

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Prima data am citit " cum se comporta un paiat cu o fata daca ploua " laughing

| fyfy3 a răspuns:

Cam 90% din intrebari sunt asa.

| Denis_1354 a răspuns:

In primul rand iti zambeste des,vorbeste cu tine, face glume, iti ia apararea chesti deastea...sau daca are tupeu iti zice.si va bagati impreuna

| alexandra_8635 a răspuns:

Pai eu am trecut de mute ori prin asata de a 5 ani cand am avut pimu meu sarut deci iti zambeste in primul rand te ajuta vrea sa fie partenerrul tau la scoala si te cauta inj continu uneori la sfarsit isi exprima sentimentele. funda?

| Bogdan_6253 a răspuns:

Cu ocazia pastelui mias fi dorit sa-ti iau ouale in gura ( o sa-i para rau cu siguranta) bine... glumesc tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa se dea mare s-ar putea chiar sa se excite...

| Katomi a răspuns:

Sta mereu in preajma ei incearca sa comunice mereu cu ea se poarta frumos eventual incearca sa ii fie cel mai bun amic :d

| NebuniKkdeea a răspuns:

Pai sincer iti zic pentru ca si eu trec prin asta si crede-ma ack st cu el si l-am intrebare deci sati zic in prima data se uite in continuu la tine sa nu te rusinezi, apoi incearca sa te bage in seama si sa rada la glumele tale (bine daca faci glume), se comporta putin ciudat si nega daca e ceva despre tine, si zambeste la tine si daca crezi ca te place uitate in ochii lui si daca se mareste pupila te plc merge sa stii si un alt mod de baiat pe care il cunosc eu este sa te atinga peste tot daca te plc si tio zice in fata :d