| Tzucu a întrebat:

Cum se comporta un baiat cu o fata cand o place?
Dau FUNDA! big grin

Răspuns Câştigător
| ChildrenOfBodom a răspuns:

Pai o baga mult in seama. Adica? face in asa fel in cat sa fie observat de persoana respectiva. Crede-ma ca mi s-a intamplat. Un fel de joaca... Ba iti da cate una ca sa il faci sa il alergi...
Bafta cu norocosu tauwinking:p

2 răspunsuri:
| AlexandraHristov a răspuns:

Depinde de baiat. Daca e mai direct te va atinge de multe ori si va incerca sa stea cat mai mult langa tine. Daca e indirect, cand vorbeste cu tine abia scoate cateva cuvinte. Daca il atingi putin o sa il cuprinda bucuria si va veni langa tine etc. E simplu.

| AsiSoyYo a răspuns:

O ignora big grin si incearca sa o faca geloasa dar in nici un caz nu ii spune te plac, te iubesc etc.