| anonim_4396 a întrebat:

voi cum credeti ca se comporta un baiat cand ii place de o fata?

>big grin

Răspuns Câştigător
| Annim a răspuns:

Deseori daca ne place de cineva incercam cit mai adinc sa ascundem acest lucru. Majoritatea baietilor care se indragostesc sunt timizi fata de fata in cauza. Altii pot privi timp de 5 minute o fata fara oprire (e clar ce inseamna acest lucru). Si avem un lucru ce facem sibaietii si fetele : copiem gesturile care le face persoana indragita, postura totul absolut inconstient (fara a dori sa faci acest lucru).

3 răspunsuri:
| BlueRoseJay a răspuns:

Unii sunt nesimtiti, altii incearca sa nu arate asta, si unii se poatra cel mai frumos (chiar ajung sa se bata pe fata).

| florinpistruiatu a răspuns:

Se comporta mai ciudat.cum a spus si ala, eu chiar ascund iubirea.

| Scumpyy23 a răspuns:

Pai depinde, se uita la ea destul de mult, ii zambeste sau ii face cu ochiul deferite chestii. Unii baieti tin ascuns adica nu arata nimica pe fata lor. Pwp :*