| Victoria a întrebat:

Cum se comporta un baiat atunci cand place o fata?

15 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Incearca sa intre in discutii cu ea, sa se apropie... ii cere un nr de telefon pentru a se cunoaste mai bine, fata nu va rezista tentatiei si va cadea in plasa luihappy... dupa un timp va avea loc si actul sexual... dupa care o sa inceapa sa bage motive, stiu eu. orice care poate isca o cearta... dupa care cel mai emotionant lucru..." despartirea"laughing... un sfat de la mine, nu te indragostiiwinking .nu de acum:-p.papa.

cami
| cami a răspuns:

Eu ii dau dreptate @AdUuTzZei, [mai ales in prima parte ] bravoooo, se vede ca esti trecuta prin astea. Da, asa-i. Comenteaza, te privesc cu ranchiune, vor sa arate ca de fapt, ei nu o agreaza pe tipa respectiva. Si cand colo broken heart inima lor laughing se rupe in doua de ciuda ca nu o au.
Si, pe langa asta : Sunt indirect gelosi, o priveste cu pasiune, face orice sa n-o scape din priviri, pur si simplu vor sa te monopolizeze. Te apara (tot indirect) sunt timizi cand vine vorba de tine ( cu toate ca asa sunt mari. razboinici laughing )
TE PRIVESTE, intr-un/doua cuv.

| marsy a răspuns:

Zibestesi o priveste mai insistent,... sta permanent in preajma ei.sh incearca sa afle kit mai multe despre ea

| IuliaWosster a răspuns:

Incearca sa stea in preajma eie. ii zambeste incearca sa intre in vorba cu ea. ii face complimentehappy si se uita intr-un fel special la ea. nu ca la celelalte fete. celelalte fete ii sunt indiferent. daca un baiat isi pune in cap ca pe acea fata o vrea este foarte greu de intorshappy

| Guitarlove a răspuns:

Cami are dreptate. Asa mi s-a intamplat si mie happy! Si inca se intampla.

| AdeLina a răspuns:

Sunt de acord cu "iuliank" numai ca parerea mea e ca asta depinde de la baiat la baiat... Nu toti fac asa. In general asa fac tipii aia gentlemani, educati, si asa ceva nu prea mai intalnim in vremurile noastre... Baietii din ziua de azi parca vor sa iasa in evindenta intr-un mod negativ cand le place o fata, parca sa o faca de fapt sa creada ca nu o suporta... Sunt mai irascibili, au ceva de comentat la tot ce spune, o privesc pe fata respectiva de parca i-ar fi facut ceva... intr-un fel cu ranchiuna...
Si sunt alti baieti care iti zic in fata :"hei tu tipo ce zici o combinatie cv? imi cam place de tine". Sau "ce faci frumoasa imi dai si mie nr tau?:-&... Pe mine ma scot din sarite astia...
pupici:*

| maybetoday a răspuns:

Cocheteaza
este grijuliu
ii face totu pe plac
o invita undeva dupa lectii sau seara
o suna kit mai des
si-i da intrebari pe baza daca se poate intimpla ceva intre cei doi!
sunt multe multe multe...
dar in 1 rind este respectul!

| YoSeBbY a răspuns:

Se inroseste la fata cand esti prin preajma incearca sa intre in vorba cu uh iti face complimente se tine dupa tine

| NomberOne a răspuns:

Pai nu recunoaste asta de fata cu oricine, poate incearca sa faca gesturi dragute, sau sa fie rautacios...depinde de persoana

| danim7 a răspuns:

Nu stiu eu cand plac o fata incerc sa stau pe langa ea sa intru in vorba cu ea...incerc sa dezvolt o conversatie pentru a afla mai multe lucruri despre fiecare... o invit undeva o sun ne dam sms-uri etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se uita la dina si nimic nu mai obserava iti zambeste si inceara sa te atraga apoi tu ii cazi in plasa si o sa viti impreuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are dreptate Adelina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt baiat si practic, imi place o fata... Faza e ca ma comport fara sa vreau exact cum spune iuliank laughing. Asa iuliank are dreptate, asa se comporta un baiat cu cap, e o mare poarcarie sa vezi alti baieti cum vor sa apara practic ca omu negativ si se dau mari razboinici pe langa o fata cand defat sunt atat de gelosi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ii pui foarte multe intrebari despre ce ii place cel mai mult si sa ii cumperi acel lucru sau orce doar gestul conteaza am incercat eu si a mers mi-am facut-o iubita:X:X:X

| SmIlEy_4608 a răspuns:

Se uita foarte mult la tine.