| sweet2dream a întrebat:

Buna TPU.cum va imaginati voi persoana iubita ideala? funda.

Răspuns Câştigător
| andru8700 a răspuns:

Daca ai intreba un adolescent/adolescenta persoana ideala ar spune sa aiba casa, masina si multi bani in cont. Iubirea nu se rezuma la astea.Persoana ideala este cea care te iubeste cu toata fiinta ei,care iti spune ca esti frumoasa,chiar daca nu este asa, care iti spune ca esti slaba chiar daca tu te-ai ingrasat, care stie sa iti aprecieze toate calitatile si sa nu iti observe defectele.Persoana ideala o visezi de cand incepi sa iubesti pentru prima oara, dar tu nu iti dai seama.Trebuie sa o iubesti si sa te iubeasca indiferent de ce s-ar intampla.

8 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Personalitatea si caracterul spune tot.

| lolly a răspuns:

Stii tu cum e, alegi intre frumusete sau personalitate.ti-ar placea unul frumo scare te bata dupa esti full de vanatai? si sa-ti bata joc de tine? Nu.Caracterul si frumusetea este o imbinatie frumoasa dar foarte raratongue frumusetea sufletului conteaza si cat este de curat.persoana iubita ideala ar fi perfecta prin sufletul, personalitatea, ei.

| maryana5 a răspuns:

"Suntem ceea ce iubim". happy

| ----:anonim:--- a răspuns:

Eu nu-mi imaginez...am langa mine persoana ideala.si e tot ce mi-am dorit:X

| Andrre a răspuns:

Pentru mine idealul ar fi. sa fie in primul rand intelegator, sincer, respectuos si iubaret. daca le are pe astea nu mai trebuie sa fie si frumos. cel putin pentru mine. dar un baiat cu calitatile astea nu am gasit. thinking

| noone3239 a răspuns:

Sa o cheme delia, sa arate bine, sa fie tunsa scurt, sa fie smechera, sa aiba Canon 1000d.:X:X

| madalina15 a răspuns:

Sunt adolescenta iar ceea ce imi doresc eu intr-o relatie este armonia intelgerea si afectiunea!

| Deutza_7841 a răspuns:

O persoana care sa iti fie alaturi, sa te iubeasca neconditionat, sa te sustina in ceea ce faci, sa te inteleaga...