| SunIsUp4ever a întrebat:

Cum va imaginati scoala ideala pentru voi?

Răspuns Câştigător
| Ilusion :X a răspuns:

Sa fie o scoala cu termopane, parchet, birouri din sticla, creta cu burete special, sala de calculatoare, sala de anatomie, sala de biologie, diferite expozitii, bai pentru fiecare clasa, atelier de mecanica, mobilier impecabil, cum si-ar dori fiecare elev scoala! love struck

7 răspunsuri:
| andreius345 a răspuns:

Ma eu mi-o imaginez asa: sa fie oraselu langa ea, sa avem 1 ora pauza, sa nu fie tigani si asta-i tot

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Inchislaughing. glumeam.pai nu stiu ore mai scurte. si sa se scoata materile astea. de care n uavem nevoie in viata.de exemplu desen.muzica,tehno,franceza,sport,istorie... (nu stiu cel putin de materiile astea nu am eu nevoiehappy

| SunIsUp4ever explică (pentru ღSคภ๔яค):

Pai eu sunt la liceu acum si fac germana dar eu in generala am facut doar engleza si franceza limbi straine, si asta nu ma ajuta deocamdata, a-si dorii sa-mi selectez materile pe care vreau sa-mi construiesc viata, daca vreau sa fiu contabil de ce imi trebuie desen si muzica si etc? Dar in fine laughing

| suităr a răspuns (pentru SunIsUp4ever):

Pai,cam asa este in vest...da trebuie sa stii ce vrei de la viata: daca de la gradinita vrei sa vii doctor, da'pai doctor te facithinking

| iushsm a răspuns:

Mi-as dori ca la scoala sa nu ti se dea teme.Atat imi doresc sa schimb de la scoala.Restul sunt lucruri esentiale care ne vor ajuta toata viata happy big grin.

| chocolate_1698 a răspuns:

Identica cu cea pe care o frecventez, insa fara teme...

| waveed a răspuns:

Heh, profesori buni, fara teme de acasa, ipad, tabla electronica