| Ady_4009 a întrebat:

Pentru Fete! Salut :*
Cum va imaginati o zii implinita, frumoasa alaturi de persoana iubita? adica ce ati face tongue :*

Răspuns Câştigător
| Sara a răspuns:

Sa ne trezim imbratisati sa ne dezmierdam in asternuturi dis de dimineata, sa facem dus impreuna, sa fiu servita la pat cu micul dejun. Amiaza sa ne prinda doar pe noi doi imbratisati, sa ne jucam, sa ne rasfatam unul pe altu cu masaj, cuvinte frumoase, sa gatim impreuna si sa avem parte de o cina cu adevarat gustoasa si romantica. Seara la un film de dragoste sa ne regasim vu multa ciocolata, apoi dus din nou. si sa terminam seara facand dragoste! Clar asta da o zi superba!

11 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, daca sunt cu el nu imi mai trebuie nimic, oriunde as fi fericita numai sa fiu in bratele lui... dar o zi implinita ar fi daca as fi cu el pe o insula pustie, sa fim doar noi doi, sa inotam in mare, sa facem plaja, noaptea sa stam sub clar de luna, sa luam o cina romantica la malul marii, si sa ne plimbam pe insula, sa ne iubim ca 2 nebunihee hee...si multe altele.

| Malvina24 a răspuns:

O zi perfecta alaturi de pr meu ar fi cam asa:ne-am trezi amandoi unul in bratele celuilalt, ne-am saruta, apoi am merge la bucatarie si am lua micul dejun impreuna! apoi am iesi in oras(shopping, plimbari prin parc, etc)am veni inapoi acasa, eventual ne-am uita la un film, am asculta muzica(am dansa de benuni prin casa) ne-am saruta mereu! la pranz am manca in oras(pizza) apoi am putea gati impreuna o prajitura! am face pui la cuptor iar seara o cina romantica cu trandafiri, lumanari si o atmosfera foarte placuta in camera! Apoi am face dragoste si la urma am adormi tot impreuna! off ce mi-as dori sa am ziua asta!

| liz23 a răspuns:

O zi implinita, insemna pentru mine sa fiu fericita, el fiind langa mine, indiferent de loc

| Dizzydizz a răspuns:

O zi de vara.
Ce-s senin
In jur de 29 grade.
Pe o plaja.
Ziua ne plimbam, inotam, ne bronzam, vizitam litoralul
Seara o cina romantica o mel gen Backstreet Boys - Crawling Back To You

pe PLAJA neaparat sa fie cina,
Apoy facem o calatorie cu masina, o plimbare nocturna:X
ne oprim, ne uitam la stele.Ne iubim; x

| ÅñdRa a răspuns:

Pai...
as vrea sa stau doar eu cu el undeva pe o plaje:X
si sa stau in brate:X...sa ne sarutam:X
si sa povestim lucrurile pe care nu le stim unu-l despre altul
:X

| theodoraafi a răspuns:

Buna...
eu mi-o inaginez undeva departe de casa... poate pe o plaja pustiewhistling

unde sa alergam pe plaja. sa lasam urm de pasi in urma, sa ne sarutam. sa ne "contopim" cu valurile:X

sa mancam capsuni cu frisca si ciocolata:X

si seara sa ne uitam la stele, imbratisati day dreaming

| LCD a răspuns:

O zi pe care sa o petrecem toata impreuna.
De exemplu sa aveam ceva de rezolvat, nu neaparat sa stam...sa avem ceva de rezolvat in oras, si sa mergem impreuna.sa luam masa, sa facem cumparaturile etc etc
si seara sa ramanem tot impreuna.si sa urmeze o noapte frumoasa happy

| andalu a răspuns:

O ZI implinita este cand suntem amandoi, fara alte preocupari sau pb ext., nu trebuie sa faci ceva mai mult sau mai putin extravagant pentru a fi fericit alaturi de persoana iubita...Si nu vad de ce ar fi nevoie de un anumit mediu (mare, munte,,, Pampas) pentru a te bucura de zilele petrecute alaturi de pers iubita, probabil in termenii astia gandesc cei speriati de monotonie sau cei care nu iubesc cu adevarat.Bineinteles ca e cu atat mai frumos cu cat stai si te plimbi cu el/ea vara pe faleza insa asta nu inseamna ca celelalte zile nu sunt tot frumoase!

| SexyChick a răspuns:

Pailove struck
noi doi luam trenul de dimineata plecam la mare :X
ajungem ne plimbam pe plaja ...printre valuri:X
apoi mergem seara intr-un restaurant :X
si apoi noaptea o petrecem impreuna eventual pe plaja day dreaming

aa da si sa fie vara laughing
big hug

tu?
:d

| Ady_4009 explică:

Aveti visuri frumoase. dar daca pariti vostri si ai ei nu-s de acord cu relatia voastra.nici prieteni vostri nu-s de acord...si ati fi acasa, cum ar fi?

| ionela8822 a răspuns:

Hmmmmmmm, interesanta intrebare! chiar habar nu am... dar sunt curioasa ce raspunsuri se vor da