| anonim_4396 a întrebat:

Heiiiihee hee din curiozitatehappy voi cum va imaginati casa voastra ideala? >:

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

O mica vila. Fara etaj ca imi e lene sa urc si sa cobor la scari de zi.Fiecare camera decorata pe alte motive. Vreo patru camere, o sufragerie, o baie si o sufragerie. M-as ocupa de decorare personal ca daca as lasa pe mana luioh go on

| beautifulkiss a răspuns:

Buna, draguta intrebarebig grinPai casa mea ideala ar fi una medie, la curte, intr-un loc si linistit, frumos, dar totusi cu putina civilizatie.Casa sa fie medie, cu 2-3 camere, 1 bucatarie, o baie, o terasa frumoasa.Gradina sa fie una frumoasa, cu braduti si flori frumoase, un loc linistit.In cazul in care vrei si cum sa arate inauntru, imi lasi un mesaj pe privat. Pupbig grin

| Malvina24 a răspuns:

Pai in primul rand o casa decorata asa cum imi doresc, vopsita in culori calde culorile mele preferate, mobilata pe gustul meu cu multe tablouri de bun gust(pictate) si obiecte cat mai ''ciudate''. Mi-ar placea ca acesta casa sa fie plasata undeva la tara departe de poluarea din oras undeva intr-un loc linistit si cu aer curat.Sa am in curte gazon si multe flori in ghiveci si nu numai un catel mic si dragalas si eventual niste iepuri sau pasari de frumusete. Tu cum vezi casa ideala?