| Mihalia a întrebat:

Cum va-ti simti daca ati iesi la o plimbare cu prietenii si in drumul vostru ati vedea pe iubitul/iubita voastra/vostru sarutandu-se cu alta/altu?

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cred ca as simti ca-mi fuge pamantul de sub picioare si-mi cade cerul in cap!
Cel putin!
Cumplita experienta, daca ai trecut prin asa ceva nu stiu cam cum o sa-ti revii...sau cand!

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

As incepe sa cant ceva de genul : " Ooo pe proasta aia am f*tu*o eu"
sau as punea sa pun capul in pamant si sa nu mai ii vad.

| Papusik a răspuns:

Eu m-as simti super aiurea.
Si la cat de geloasa sunt.
nu cred ca m-as fi putu controla.

| Heather2001 a răspuns:

Nasollaughing

| CrazyTeenager a răspuns:

Foarte bine, daca asa vrea ea, nici eu nu duc lipsa de fete.

| ღღDέDέEBчέiiiBiiiღღ a răspuns:

Pai MAS simti foarte nasol ( normal ), foarte furioasa/furios si foarte prost in acelasi timp si te mai simti ca un prost/proasta deoarece este cineva la care ai tinut si mai mult de atit l-ai iubitlove struck:d!