| xVogue a întrebat:

Cunosc un asa zis baiat, suntem amici si face si el parte din gasca in care sunt si eu de obicei. Intr-o seara eu si cu cea mai buna prietena a mea am mers sa ne intalnim cu prietenul ei si cu baiatul asta. Am stat putin in masina la el si dupa care am mers la un apartament. Am stat putin si am povestit intr-o camera cu el dupa care am "facut-o" ca sa ii zic asa.am plecat acasa cu prietena mea care si ea in cealalta camera si-a facut treaba cu prietenul ei.el stie ca e al doilea baiat in viata mea, infine. Dar cred ca incep sa ma indragostesc de el.si nu stiu ce sa fac.pentru ca ma atrage foarte mult si daca i-as spune probabil nu i-ar mai place prezenta mea, oricum prietenul lui cel mai bun care fiind iubitul prietenei mele cele mai bune mi-a spus ca a fost doar ce a fost seara aia.nimc mai mult.Ce as putea sa fac? Sa o scot cumva pana la capat cu asta sa nu stau asa.si tin sa mentionez ca de cand am facut-o nu vorbim mai deloc.inainte vorbeam intruna.si acum de abia un ce faci si cam atat.

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Probabil se simte cam rusinat ca a facut-o cu tine si crede ca ti ai facut o impresie gresita despre el, vorbeste cu el si dovedeste-i ca se inseala in privinta ta

| neutrino a răspuns:

In primul rand sa ne intelegem. De ce este un asa zis? Seamana cu un baiat, dar e altceva? Apui, tu crezi ca pe tine te va dori cineva care te cunoate, sa fiti prieteni? Tu chiar crezi ca poti fi buna si pentru altceva decat pentru un sex animalic? Muta-ti gandurile, femeie!

| Vix999 a răspuns:

Din pacate pentru tine barbatii nu functioneaza la fel ca femeile. Cel mult mai poti avea cu el niste partide de sex viitoare dar atat. Asta daca ti-a placut si ai mai vrea asta (desi nu te sfatuiesc pentru ca te vei indragosti si mai tare d el daca deja ai niste sentimente la adresa lui ). De indragosteala din partea lui, ia-ti gandul ca nu se va intampla. De la el e exact cum a zis prietenul lui : a fost o chestie de-o seara si atat. Pe viitor nu mai face sex "fara obligatii" daca nu poti sa faci fata la chestiile de genul asta. Nu e pentru toata lumeawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1."Cunosc un asa zis baiat".Ori e baiat, ori...ce e?
2.Tu intai o faci cu vreunu si dupa (daca e) te indragostesti?
3.Nu pari prea afectata ca ai avut o partida de sex cu un necunoscut (ca practic asta e) la varsta ta.Mai mult de 18 ani, n-ai.
4.Te-as sfatui sa incetezi cu partidele astea de sex cu necunoscuti, o sa te stie tot orasul de "fata rea" si pe buna dreptate.

| xVogue explică (pentru anonim_4396):

Am facut-o de fapt ca sa il uit pe primul....infine si a functionat dar cam tot acolo am ramas...am uitat de unul acum ma gandesc la altul.

| catablondu a răspuns:

De comun acord, ati facut ce ati facut. Daca e sa fie ceva serios intre voi, tot de comun acord trebuie sa decideti. Daca el nu vrea o relatie serioasa, nu ai cum sa-l obligi, mai ales ca i-ai cedat din prima. Fi mai atenta pe viitor.

| cristinel87 a răspuns:

A obtinut ce a vrut si s-a terminat.Nu te place, deci nu te vrea in viata lui.

| xXxLoGaNxxxxx a răspuns:

laughing intai o faci cu el si dupa aia te indragostesti? LoL! Asta inseamna ca esti o.-