| justuped112 a întrebat:

Cunosc un tip de ceva timp, recent am inceput sa vorbim iar ( la initiativa mea) am iesit o singura data, m-a pupat pe frunte, am vorbit destul de mult, ne intelegem bine, pare interesat, dar nu sunt sigura. A inceput sa-mi vorbeasca de alte fete, cum ca ar fi interesate de el... Nu stiu ce sa zic, mai vorbim pe Facebook dar nu in fiecare zi, imi scrie cateodata, dar uneori nu imi mai raspunde.Nu stiu ce sa cred si nu stiu cum sa procedez. Cand am iesit mai eram cu un prieten si cand ne-a vazut impreuna m-a intrebat direct daca prietenul acela era iubitul meu ( nu era) si parea gelos. M-a ajutat, de asemenea cu o problema. Nu mi-a mai scris de cateva zile fiindca s-a enervat din cauza unei faze. Voi ce credeti? Ce pot sa fac sa vad daca e intr-adevar interesat sau nu? Mie imi place mult de el, dar nu stiu ce sa fac. FUNDA

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ii poti lasa un mesaj pe facebook prin care il inviti la o iesire la un mall sau la o plimbare doar in doi. Depinde daca si ce iti raspunde.In functie de raspuns vei sti sigur la ce te poti astepta si mai ales ce va trebui sa faci. Succes si bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa nu-i mai faci "faze"...